Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sevgiliye

Aşkımın adı sensin hayatımın adı olduğun gibi, gözlerimin rengi sensin tıpkı gökkuşağı gibi, sen benim nefesimsin bu benin senin olduğu gibi AŞKIM seni çok seviyorum…

Bir parça umut, bir parça sevgi ve bir parça sıcaklık ile bekşiyorum yarınlarımı, sen adım oldun sen tadım oldun, sen benim yarınlarım oldun bu hayatta sevgilim benim..

içimde çağlayan seller adını haykırır, gözlerimdeki sevinç ifadesi hayalini yansıtır, dudaklarımda bir şarkı seninle yankılanır, sen benim biriciğimsin bu beden seninle canlanır biricğim..

Dertlerim sen ol çekmeye razıyım, acılarım sen ol hepsine katlanırım, sen benim derdim ol ben derman aramadna yaşarım, sen benim canım ol ben hayatımı sana adarım sevgilim seni çok seviyorum..

Gözlerimde hasretin sancısı, filimde adının sevda şarkısı, beynimde yankılanır hatıraların anısı, sensiz olmayı kabullenemem öldürür beni sensizliğin acısı aşkım..

Sen yanımda oldukca hasretin acıları acıtmaz yüreğimi, sen yanımda oldukca dertlerin kederi üzemez gülen gözlerimi, sen yanımda olunca can bulur hayatım kimse izemez beni, sen yanımda olunca hayat güzel bee sevgili…

Ölüm gibi gelir sensizlik hayatıma, ne yaşamdan zevk alabilirim nede varlığımdan sensiz bu dünyada, sen olmadıktan sonra yaşamak neye fayda? ben seninle yaşarım hayatımı dpya doya prensesim benim..

Gözlerimde hayalin kulaklarımda nefesin senin sesin, içimde ümitlerim sensin benim en güzel geleceğim, şimdi yaşamak değil benimki şimdi sensizlik ölüm gibi sevgili..

yarınlarımda biriktirdim hayallerimi, hayallerimde sen oldun hep sevgili, şimdi daha iyi anlıyorum seninle geçen günler, ben seninle hayata dönmüşüm sevgili! yarınlarım adına yazılır sensiz bu canı yaşamamış sayarım!!!

Paramparça etsende yalnızlık içimi, senden başkasını sevemem yeminliyi sana sevgili, sensiz bir nokta olsamda hayatın içinde, birgün başlayacağız kaldığımız yerden sevgili..

Aşk oyunu denemez buna, ben hayatı yaşarım seninle doya doya, bir oyun olarak göremem bu hayatı, hayatımın anlamı sensin olmaz bunun şakası! Seni deli gibi seviyorum ben aşkısı..

üzerimde sevdanın kokusu, ellerimde gülüşünün sıcaklığı, sensiz yaşayamam bu hayatı sen benim içimdeki umutlarımsın belalı… Birgün ölürsem anlaki sensizliktir tek zanlısı! Seni çok seviyorum ben Aşkımın anlamı…

Tutamam akıp giden zamanı, seninle geçen zaman çok hızlı be canısı, keşke yanında durdurabilsem zamanı, gözlerine bakıp bitirebilsem bu acı hayatı, seninle hergünüm güzel hayatımın anlamı..

Yüzümde sensizliğin eseri, gözlerim ağlar sesim çıkmaz sevgili, sen yokken yanımda tarumar olurum kendi dünyamda, sen yokken yanımda azrail arkadaşlık yapar soğuk odamda! Sen benim ecelimsin bunu ne olur anla!!!

Gitsende uzaklara, götürsende hatıralarımı yanında, belki bir gün anlarsın arkana bakınca, bir genç vardı nasıl kıydım dersin ağlarcasına…

Sen gitsende benden bir adım öteye, ben vazgeçmem senden silemem seni gözlerimden! Sen kaçamak gözlerle bu aşk bitti desende, ben bilirim kalbin hala benimle vefasızım benim..

BİLGİLER
tarafından 27 Mart 2017 - 18:28 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Ara Bul
AnaSohbet Script
AnaSohbet FM

Get the Flash Player to see this player.

Hızlı Menu
 

Son Yazılar
Günün Sözü

Top 10